Наші контакти
На зв'язку пн-сб 9-00 - 18-00
 Особистий кабінет
 Кошик
Товарів: 0
Головна » Статті » Лікування продуктами бджільництва

Лікування бджолиним підмором

Що таке підмор бджіл?

Останнім часом апітерапія набуває все більшої популярності. І не дивно. Натуральні продукти бджільництва - мед, маточне молочко, квітковий пилок, підмор - дуже ефективні при лікуванні багатьох захворювань. Але якщо перші з перерахованих продуктів широко відомі, то про підмор і його властивості поки знають не багато.

А секрет цієї цілющої субстанції простий. Справа в тому, що в хітиновому покриві перетинчастокрилих, а до них належать і бджоли, містяться гепароїди - хімічні речовини, що позитивно впливають на згортання крові і стан судин, і що не менш цінне, що пригнічують запальні процеси. Апітерапія давно вважає бджолиний підмор потужним лікарським, апробованим лікарем - апітерапевтом, починаючи з 19 століття.

Бджолиний підмор буває неоднорідним. Серед його видів розрізняють зимовий, коли в тілах загиблих бджіл містяться отрута і Неперетравлювані залишки кишечника, річний, який містить лише отруту, і «лікувальний», який отримують після використання бджіл для цілющих укусів і який вже не містить отрути.

Рецепти лікування бджолиним підмором.

Подмор бджіл повинен бути сухим без цвілі. Якщо підмор погано просох, то він може протухнути і мати неприємний запах. Сушать бджолиний підмор, помістивши його в духовку або російську піч з температурою 45 - 50 градусів. Правильно висушений підмор бджіл приємно пахне смаженим насінням.

В даний час центри нетрадиційної медицини використовують в оздоровчих цілях кілька варіантів лікування підмором: відвар підмору, смажені тіла бджіл, напар, лінімент, спиртовий екстракт. За ефективністю дії відвар і настоянка приблизно однакові. Якщо хворий погано переносить спиртовмісні ліки, то тоді використовується відвар підмору бджіл.

Основні показання для застосування бджолиного підмору: аденома передміхурової залози, хронічні захворювання легень, печінки, шлунково-кишкового тракту, м'язового апарату та центральної нервової системи. Використовувати підмор бджіл у медичних цілях можна в декількох видах - настоянка підмору, відвар підмору, напар підмору, лінімент підмору і смажені тіла бджіл.

  1. При лікуванні короткозорості. Смажені тіла бджіл - використовуються за такою методикою: 1 чайна ложка свіжого підмору смажитися в 50мл рослинної олії протягом 5-6 хвилин, потім остуджують і подрібнюють, приймають всередину по чайній ложці до їди, запиваючи молоком, на протязі 1-2 місяців. Курси лікування можна повторити через 2-3 місяці.
  2. При маститі і панариції, варикозному розширенні вен. Напар підмору - це розпарені в гарячій воді тіла бджіл, він зазвичай накладається на вогнище запалення. Проводитися ця процедура наступним чином: 100г підмору заливають дуже гарячою, але не окропом, і настоюється 15 хвилин, потім отриману масу злегка віджимають через марлю, потрійний шар марлі накладають на хворий вогнище і зверху кладуть згорток з віджатими бджолами, накривають целофаном і закріплюють еластичним бинтом , і залишають цей компрес до охолодження.
  3. При суглобових болях, тромбофлебітах. Лінімент з бджолиного підмору - використовується готуватися так: розтирається в порошок бджолиний підмор і змішується з гарячим оливковою олією (столова ложка порошку на 200 мл. масла). Зберігатися у флаконі з темного скла в холодильнику. Втирається при болях (попередньо розігрів).
  4. Для стабілізації кров'яного тиску, при серцево-судинних захворюваннях, захворюваннях нирок, судин головного мозку. Призначається спиртовий екстракт бджолиного підмору, настоянка по 15-20 крапель після їжі протягом 1-2 місяців. Екстракт також призначається літнім людям щодня протягом 6-12 місяців у дозі, яка дорівнює одній краплі на рік життя (для 70-річної людини = 70 крапель), спостереження показують, що після курсу лікування люди ставали активніше, полегшувалися їх звичні хвороби. Приготування екстракту: столову ложку подрібненого в порошок підмору залити склянкою 40-градусної горілки і настояти 2 тижні. Екстракт застосовується для лікування аденоми передміхурової залози і сексуальних порушень - імпотенції і фригідності.
  5. При аденомі передміхурової залози, хворобах нирок, гломерулонефриті та ожирінні відвар з підмору бджіл. 1 столову ложку підмору залити 0,5 л. окропу, довести до кипіння і варити на слабкому вогні 2 години. Потім залишити для охолодження при кімнатній температурі на 1-2 години. Процідити і пити відвар по 1 ст. ложці 2 рази на день протягом місяця Настоянка з підмору бджіл. У будь-яку тару (наприклад, банку 0,2, 0,5 або 0,7 л.) насипати бджіл до половини і залити спиртом вище підмору на 3 сантиметри. Настоювати 15 днів у темному місці, потім процідити. Пити настоянку дорослим 3 рази на день по 1 ст. ложці за 30 хвилин до їжі, поки не настане полегшення. Настоянка з трав. Приготувати суміш з 20 плодів шипшини, 40 г. пустирника, 20 г. листків подорожника і 20 г. листя берези. Три столові ложки суміші помістити в термос і залити 0,5 л крутого окропу, настояти 2 - 3 години, процідити, додати мед за смаком. Пити настій теплим: півсклянки тричі на день.
  6. Для очищення організму, зміцнення імунітету приймати стільки крапель спиртової настоянки, скільки вам років. Розвести їх у невеликій кількості води і розділити на два прийоми: вранці та ввечері відразу після їжі. Курс лікування - 1 місяць. Повторювати його можна через кожні півроку.
  7.  Для очищення печінки від лямблій приймати настоянку по 20-30 крапель (але не більше!) 3 рази на день після їди. Курс лікування - 1 місяць.
  8.  Для очищення крові приймати так само, тільки в настойку додати подрібнених в порошок листя евкаліпта (10% від ваги підмору). Зовнішньо застосовувати для лікування ран.
  9.  Для нормалілізаціі артеріального тиску при гіпертонії, при серцево-судинних захворюваннях, захворюваннях нирок, печінки, судин головного мозку, «кістозному розростанні» щитовидної залози приймати настоянку по 15-20 крапель після їжі протягом 1-2 місяців.
  10. Лікування підмором імпотенції, фригідності. Приймати теплий відвар бджолиного підмору по 1 ст. ложці 2 рази на день за півгодини до їди. Одночасно випивати 1/2 склянки теплої води, розвівши в ній 1 ч. Ложку меду. Курс лікування - 30 днів. Всього - 2-3 курсу. Перерви між ними - 2 тижні.
  11.  При суглобових болях, болях у попереку 1 ст. ложку підмору залити склянкою окропу і настояти 15-20 хвилин. Робити ванночки або компреси для рук, ніг, починаючи з 5 хвилин і поступово доводячи до 15 хвилин, але не более. Можна так само використовувати мазь з бджолиного підмору.
  12.  При суглобових болях, тромбофлебіті 1 ст. ложку підмору розтерти в порошок і змішати зі склянкою гарячого оливкової олії. Втирати при болях в теплому вигляді. Зберігати у флаконі з темного скла в холодильнику.
  13.  При маститі, панариції, варикозному розширенні вен 100 г підмору залити дуже гарячою, але не киплячою водою, настоювати 15 хвилин. Процідити через потрійний шар марлі в друшляку. Залишок злегка віджати і накласти на осередок запалення. Зверху накрити целофаном, махровим рушником і тримати компрес, поки він не охолоне.
  14. Захворювання сечостатевої системи. Рецепт наступний: ретельно очищеним бджолиним підмором наповнюють скляну банку, заливають 60-70%-ним спиртоводним розчином, при цьому рівень рідини повинен перевищувати на 3 см рівень підмору. Настоювати в темному і прохолодному місці протягом 2 тижнів. Проціджена через марлю і перелита в чисту пляшку, настоянка бджолиного підмору приймається по 1 ст. ложці двічі на день перед їдою протягом місяця. Готовий розчин зберігається в темному приміщенні при кімнатній температурі.
  15. При аденомі передміхурової залози, сексуальних розладах. Використовувати теплий відвар бджолиного підмору по 1 ст. ложці 2 рази на день за півгодини до їди. Одночасно випивати 1/2 склянки теплої води, розвівши в ній 1 ч. Ложку меду. Курс лікування - 30 днів. Всього - 2-3 курси. Перерви між ними - 2 тижні.
  16. Лікування цукрового діабету. При цукровому діабеті використовується наступний рецепт: готується 5%-ний спиртовий екстракт бджолиного підмору. Щоденна доза становить 15 крапель після прийому їжі.
  17. При ударах, синцях. Дуже ефективні при лікуванні синців примочки з настою бджолиного підмору.
  18. При судинних захворюваннях використовують наступний рецепт: 2 ст. ложки бджолиного підмору заливаються склянкою гарячого рослинного масла. Після того, як масло трохи охолоне, змочена в ньому ганчірочка прикладається до хворого місця до повного охолодження.
  19. Лікування гіпертонії. 200 грам підмору заливається 2 л води і кип'ятиться на слабкому вогні протягом 40 хвилин. Охолоджена суміш проціджують через подвійну марлю і приймається всередину до їди по 50 мл протягом 15 днів. Зберігати отриманий відвар слід в холодильнику.
  20. Рецепт при лікуванні короткозорості. 2 ст. ложка свіжозібраного бджолиного підмору обсмажується в 150 мл олії 7-8 хвилин. Ретельно роздрібнена остившая суміш приймається всередину двічі на день до їди по 1 ст. ложці. Курс лікування становить 1 місяць, після невеликої перерви лікування знову повторюється.
  21. Рецепт для поліпшення життєвого тонусу: ретельно подрібнюється 2 ст. ложки бджолиного підмору і настоюється на 1 склянці горілки протягом 2-х тижнів. Проціджений настій застосовується двічі на день по 20 крапель протягом 2 місяців.

В якості ефекту від застосування настоянки можна виділити підвищення активності, бадьорості духу і тіла. Відзначено благотворний вплив настоянки бджолиного підмору на стан імунітету, серцево-судинної системи, спостерігається зменшення патологій судин головного мозку. Настоянка рекомендується як найбільш ефективного профілактичного засобу при розвитку слабоумства у старечому віці.

 

 


Дата: 2022-01-15 | Автор: Соколов Ігор
Категорія: Лікування продуктами бджільництва
Переглядів: 18988 | Теги: лікування підмором, застосування підмору для лікування, як лікуватись підмором бджіл | Рейтинг: 4.6/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]